V současné době máme volný jeden nájemní prostor.

Pokud je to možné, prostory Vám můžeme upravit dle Vašich požadavků. Děláme maximum pro to, aby naši nájemníci byli spokojeni s prostory, ve kterých podnikají.

Konkrétní informace k pronájmu Vám zodpoví správce OC Kaskády – paní Balá. Buď  osobně v kanceláři ve všedních dnech 7,30-15,00, nebo po telefonu 724 506 415 a nebo mailem bala@naabbau.cz .

V objektu bychom uvítali doplnění prodejen o zatím chybějící – knihy,  sportovní zboží, elektro zboží, železářství, vinotéka, které jsou (dle našeho názoru) v Tachově zastoupeni v malé míře a lidé si je v OC Kaskády opakovaně žádají. Ale nebráníme se i jiným možnostem.

Obracíme se na Vás – živnostníky – zašlete nám Váš požadavek na prostory k podnikání. Pokusíme se najít vhodný volný prostor

anebo pokud nespěcháte a zatím jen zvažujete budoucí podnikání, vynasnažíme se Vám v OC vytvořit nové prostory na “míru”.

Další možné  pronájmy:

V prostorách chodeb OC Kaskády je během celého roku  možný pronájem plochy pro stánkový prodej.

Stánek o velikosti  do 2m² = 900,-Kč / den bez DPH

Stánek zabírající plochu  2-5m² = 1500,-Kč / den bez DPH

Větší stánky nemohou být uvnitř objektu. Smí  být  po dohodě umístěny před vchodem do OC, který je částečně  zastřešený. Cena se stanovuje  konkrétně pro každý stánek dohodou, dle délky prodeje i velikosti stánku.

Správce OC si vyhrazuje právo nepovolit stánkový prodej pro prodejce, který nevhodně vnucuje zboží kolemjdoucím návštěvníkům, obtěžuje je opakovaným oslovováním a omezuje jejich práva svobodného rozhodnutí.

Reklamní inzerce:

Nabízíme pronájem plochy pro reklamní inzerci :

 1) na nástěnkách ve všech patrech  OC Kaskády

  • pronájem celé nástěnky (A1) = 300,-Kč / měs. bez DPH
  • pronájem celé nástěnky (A0) = 360,-Kč / měs. bez DPH
  • pronájem části  plochy nástěnky – dle velikosti  inzerátu (např. vel. A4 = 50,-Kč/měs. bez DPH)

 2) na skle vchodových  dveří do OC Kaskády 

  • výlep je povolen jen pro nájemníky OC Kaskády, pouze po předchozí  dohodě se správcem OC. Reklamní leták je vyvěšen pouze na nezbytně nutnou dobu – max. na týden  a musí se jednat o krátkodobou akci. Nelze vylepovat obecné informace o nájemních prostorách  v OC ( s výjimkou nově otevíraných prostor).

 3) na webu  OC Kaskády

  • možnost inzerce na webových stránkách  OC Kaskády. Logo společnosti, omezené akce a slevy nájemníků i jiné reklamní možnosti. Grafické návrhy možno dodat vlastní či nechat zhotovit u L7 – pana Laška ve II.NP. Cena je stanovena individuálně dle složitosti návrhu. Cena za vystavení reklamy na webových stránkách je podle velikosti a počtu dní vystavení reklamy.

Ostatní služby pro návštěvníky :

Od pondělí do neděle je Vám k dispozici nepřetržitě bankomat  Air Bank umístěný u vchodu u lékárny.

Máme pro Vás fungující dětské koutky – venkovní i vnitřní. Žádáme Vás, aby byl dětský koutek Vašimi dětmi používán dle návštěvního řádu, který je u koutků vyvěšen!

Ve společných prostorách jsme pro návštěvníky  instalovali automat na kávu.